15153.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
Dr. Cholnoky Jenő: Erdőn, mezőn, sivatagon át. Milliók Könyve - az ifjúságnak 5. sz. Bp., 1933, Singer és Wolfner, 108+(20) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.