Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Si... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~4000006/Budapest-anno-Fenykepfolvetelek-muteremben-es-hazon-kivul-Szerk-Sivo-Maria-Bp-1981~II2010322
2010322
15217
431
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
: ttg