15171.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.