Sigrid Boo: Kisasszony szobalány. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Si... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~4000024/Sigrid-Boo-Kisasszony-szobalany-Ford-Kosaryne-Rez-Lola-Bp-en-Singer-es-Wolfner-A-bori~II2772043
2772043
17249
431
Books: Tales
Beschreibung: Sigrid Boo: Kisasszony szobalány. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Singer és Wolfner. A borítékképet és az illusztrációkat Beltaini Braung Olga rajzolta. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, laza fűzéssel, 1942-es ajándékozási sorokkal.
: nagy_andras