17173. 431. Gelaufene Fernauktion Bücher: Judaica
4 000 HUF
0 HUF
Mandowsky - Garai Lili: Zsidó mesekönyv. (Hat szövegképpel.) [Komárno, 1937. ,,Virradat" ny.], 157+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón felirattal, kopott borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz