Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. I. köt.: Ros-hássonó-ünnep első napjára. Ford.: Schön József. Bp., én., Schlesinger József. Magyar és héber nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés