Kákosy László - Varga Edith: Egy évezred a NÃlus völgyében. Memphisz a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~4000010/Kakosy-Laszlo-Varga-Edith-Egy-evezred-a-Nilus-volgyeben-Memphisz-az-Obirodalom-koraban~II2689504
2689504
15603
431
Books: History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kákosy László - Varga Edith: Egy évezred a NÃlus völgyében. Memphisz az Óbirodalom korában. Bp., 1970, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
: nagy_andras