Hérodotosz: A görög-perzsa háború. (Részletek). Ford.: Terényi István.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~4000010/Herodotosz-A-gorog-perzsa-haboru-Reszletek-Ford-Terenyi-Istvan-Az-utoszot-irta-F~II2727302
2727302
15569
431
Books: History
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Hérodotosz: A görög-perzsa háború. (Részletek). Ford.: Terényi István. Az utószót írta: Ferenczy Endre. Bp., 1967, Gondolat, 491+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2700 példányban.
: tg