Gracza György: Talpra magyar! 1848-iki szabadságharcunk rövid története. A serdültebb ifijúságnak. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés.