17338.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Sebestyén Gyula: Regös-énekek. Szerk.: Dr. - -. [Magyar Népköltési Gyűjtemény IV. köt.] Bp.,1902, Athenaeum, XV+376 p. + IV (fekete-fehér képtáblák) t. Korabeli szecessziós, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.