17308.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), 6+224 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, és hiányzó hátsó szennylappal.