17310.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), 4+226 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal.