17263.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
Gropper, Antonius: Tempe regia Mariae Theresiae Augustae carmine adumbrata [...] Bécs, 1744, Leopoldi Joannis Kaliwoda, 46+(2) p. Latin nyelven. EgészbÅ‘r-kötésben, kissé kopott, sérült borÃtóval, kissé foltos lapokkal, a belsÅ‘ kötéstáblán és a szennylapon szúrágta lyukakkal.