17297.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Cs. Szabó László: Márvány és babér. Versek Itáliáról. Bp., (1947), Officina, 460+(4) p. + 16 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban, nylon védőfóliával.