1943 Magyar Szemle XLV. köt. 3. (193.) sz. Szerk.: Eckhardt Sándor. Bp., 1943, Athenaeum, 113-168 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső borítón kis hiánnyal.