Keramiken

Zahl der Lose: 172

Josef Steidl Znaim antik, vadász, fajansz fali dísztál, vadászó róka motívummal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedésekkel, d: 44 cm
11000.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
11001.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Josef Steidl Znaim Preimerleutenant Frh Reitzenstein zweiter im Distanzritte Berlin Wien feliratos, távlovaglás dísztányér. Jelzett, d: 45 cm
11002.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Fischer Emil díszváza, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
11003.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
21
Imperial Thomasch bécsi kerámia fej, fali, jelzett, hibátlan, 24,5x15cm
11004.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
Pál Ilona: Dísztál. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett, hibátlan, 15,5x12 cm
11005.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Papp János István (1934-2004): Bagoly. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, sérült, 22,5x18x7 cm
11006.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Balczó Edit (1935- ): Menyecske. Kerámia falplasztika. Jelzett, hibátlan, 31x19cm
11007.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Pál Ilona (1937-):Falitál (Absztrakt). Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan d:20cm
11008.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13
Bán Károly: Retró kerámia váza, jelzett, alján minimális restaurálással, m: 27,5 cm
11009.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Luria Vilma: Retró vázácska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
11010.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Kumpost Éva: Róka. Kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm
11011.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF