Bohemia üveg bólés készlet 6 db pohárral, merőkanállal, matricával jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500009/Bohemia-uveg-boles-keszlet-6-db-poharral-merokanallal-matricaval-jelzett-kis-kopasnyomok~II2265405
2265405
11519
430
Glass-objects
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Bohemia üveg bólés készlet 6 db pohárral, merőkanállal, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal
: karap_norbert