Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Las... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/Gacs-Lajos-1905-1981-7E1942-A-Radio-Ujsag-magyar-nota-palyazata-Laszgallner-Erno-emlekv~II2336384
2336384
30882
430
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny" aranyozott Br plakett, előlapon "Karácsonyi Géza - 1940" gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás
: nagy_andras