Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Az érdem elismeréséül - A ,,Falu" Orsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/Beran-Lajos-1882-1943-7E1920-Az-erdem-elismereseul-A-Falu-Orszagos-Szovetseg-ketol~II2762640
2762640
30835
430
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Az érdem elismeréséül - A ,,Falu" Országos Szövetség" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (45mm) T:2 patina, ph, ü.
: scanner