1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Br... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Numismatik/Militaria~2000015/1922-Magyar-Bronz-Erdemerem-aranyozott-bronz-kituntetes-peremen-Bronz-jelzessel-mellszal~II2682748
2682748
32509
430
30000
Military
Numismatik
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: 1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:1- kissé kopott aranyozás
Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding
NMK 392.
: tm