1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Numismatik/Militaria~2000015/1908-Jubileumi-Kereszt-aranyozott-bronz-kituntetes-mellszalag-nelkul-T2-kopott-aranyozas-~II2760361
2760361
32489
430
3400
Military
Numismatik
Rufpreis:
3 400 HUF 9,19 EUR , 10,00 USD
Beschreibung: 1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kopott aranyozás
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration without ribbon C:VF worn gilding
NMK 269.
: tg