1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott hadifém kitüntetés, eredeti viseltes mellszalaggal T:2 kopott aranyozás
Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated war metal decoration with original, worn ribbon C:XF worn gold plating
NMK 245/246.