32625.
430. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:1- NMK 599.