cca 1918-1944 össz. 6 db okmány: 1918 32. gyal. ezr beteg katona fejlapja, 1942 1. honv. felderítő pótzászlólaj távbeszélő kiképző szakaszának névjegyzéke hadisegély megállapításához stb., hajtásnyomokkal, részben kissé sérült