Fernglass 08 Goerz jelzett I. világháborús katonai látcső, kopott / Wo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~500031/Fernglass-08-Goerz-jelzett-I-vilaghaborus-katonai-latcso-kopott-Wolrd-War-I-binoculars~II2764754
2764754
13611
430
Military
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Fernglass 08 Goerz jelzett I. világháborús katonai látcső, kopott / Wolrd War I. binoculars
: karap_norbert