13710. 430. Gelaufene Fernauktion Landkarten
2 200 HUF
0 HUF
Bibliotheca Világatlasz. Szerk.: Kéz Andor, Takács József. Bp.,é.n.,Bibliotheca, 204 p.+48 (térképek. t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, laza fűzzel, néhány laza, kijáró lappal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg