13714. 430. Gelaufene Fernauktion Landkarten
4 000 HUF
0 HUF
1968 Szarvas városrendezési térképe, Általános zöldterületi javaslat 2. sz. részletrajz, 1 : 5000, kézzel színezett, kissé sérült, dohos, 89x81cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras