1899 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Vierte Auflage. Bielefeld und Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, lapok jó állapotban