1936 Színházi Élet 26. és 28. sz., szerk.: Incze Sándor. Az egyik címlapon Jávor Pál, mint János vitéz (Angelo felvétele). Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Sérült állapotban.