1914-1915 Zászlónk XIII. évf. 1-10 számok, egybekötve. Félvászon-kötés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000003/1914-1915-Zaszlonk-XIII-evf-1-10-szamok-egybekotve-Felvaszon-kotesben-az-1-szam-cim~II2762891
2762891
14545
430
Printed Materials
Beschreibung: 1914-1915 Zászlónk XIII. évf. 1-10 számok, egybekötve. Félvászon-kötésben, az 1. szám címlap sérült.
: tg