11651. 430. Gelaufene Fernauktion Antik
2 400 HUF
21
0 HUF
Harras régi német diódaráló, XX. sz. első fele. Öntöttvas, pléh, fa, nyomóval, jelzett, korának megfelelő állapotban, 26x13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras