19023.
430. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Ezüst (Ag) nyelű, aranyozott acél, gyümölcsös / desszertes evőkészlet, dobozban, jelzett, pár darabon minimális horpadás. Kis kopásokkal. Doboz, sérülésekkel. h: 15-17 cm