19057.
430. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g