10613.
430. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
cca 1890 20 db itáliai művészeti alkotásokról készült reprodukciós metszet (Rafaello, Tiziano, Michelangelo, Filippino Lippi, stb.). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 2 db. szakadással. Lapméret: 36x26 cm