10606.
430. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
A presbiter kapujánál, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 26x20 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.