10375.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Zsuppán jelzéssel: Budai részlet, 1931. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 35x44,5 cm