10449.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szepes jelzéssel: Sétálók. Ceruza, papír, jelzett. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 43×28 cm