Székely 978 jelzéssel: Csendélet. Akvarell, karton. Üvegezett fa keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500004/Szekely-978-jelzessel-Csendelet-Akvarell-karton-Uvegezett-fa-keretben-31x22-cm~II2414858
2414858
10436
430
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Székely 978 jelzéssel: Csendélet. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben, 31x22 cm
: pelikán_kristóf