10431.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Poldi jelzéssel: Arckép. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 20×28 cm