10447.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
P Soproni jelzéssel: Vadász kutyájával, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,16×24 cm