10511.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Sz...), feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő: Virágos udvar. Olaj, rétegelt falemez, 22x29 cm