10495.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan (Roda?) jelzéssel: Masnis lány portréja, 1944. Pasztell, papír. Foltos. Üvegezett, kopott fakeretben, 31,5×23 cm