10387.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan (Boros Károly?) jelzéssel: Szakállas férfi portréja. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, hátoldalán Bukova Lajos képkeretező 1930-40 körüli címkéjével. 20×15 cm