Mednyánszky jelzéssel: Behavazott falu. Olaj, karton. Kissé sérült. De... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500004/Mednyanszky-jelzessel-Behavazott-falu-Olaj-karton-Kisse-serult-Dekorativ-kisse-serult~II2760035
2760035
10393
430
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Behavazott falu. Olaj, karton. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 8x12 cm
: nagy_andras