Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kalapos hölgy portréja. Pasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500004/Jelzes-nelkul-feltehetoen-XX-sz-eleje-Kalapos-holgy-portreja-Pasztell-papir-Dekorativ~II2727408
2727408
10371
430
38000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kalapos hölgy portréja. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátsó üveg repedt. 47,5×30 cm
: pk
Katalognummer: