10383.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. eleje: Holdfényes romantikus táj. Vegyes technika, vászon. Kissé foltos. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 55x66 cm