10520.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Kompozíció, olaj, vászon, fa keretben, 39x49,5 cm