10528.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm