10553.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Csendélet pohárral. Akvarell, papír, lapszéli apró sérülésekkel, 40x29,5 cm