10445.
430. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Hervay jelzéssel: A budai vár látképe, 1932. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 33,5×43 cm